CGA4F2X7R2A103K jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 650 461
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 65 790
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
YAGEO
W magazynie: 148
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Udoskonalony
W magazynie: 750
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA4F2X7R2A103K
Numer produktu DigiKey
445-5821-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CGA4F2X7R2A103K
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGA4F2X7R2A103K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)