CGA3E2X8R2A152K080AD jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)