CGA3E2C0G1H030C080AD
Numer produktu DigiKey
445-9788-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9788-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9788-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2C0G1H030C080AD
Opis
CAP CER 3PF 50V 0603 EPOXY
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGA3E2C0G1H030C080AD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)