CD70-B2GA151KYNS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne B Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CD70-B2GA151KYNS
Numer produktu DigiKey
445-2403-ND
Producent
Numer produktu producenta
CD70-B2GA151KYNS
Opis
CAP CER 150PF 250VAC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CD70-B2GA151KYNS Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Temperatura robocza
-25°C - 105°C