CD45-B2GA471K-GKA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 16 058
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 1 724
Arkusz danych
470 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne B Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CD45-B2GA471K-GKA
Numer produktu DigiKey
CD45-B2GA471K-GKA-ND
Producent
Numer produktu producenta
CD45-B2GA471K-GKA
Opis
CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CD45-B2GA471K-GKA Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Temperatura robocza
-25°C - 85°C