CC45SL3DD180JYNN jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 868
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 970
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 863
W magazynie: 1 929
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
18 pF ±5% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC45SL3DD180JYNN
Numer produktu DigiKey
445-2801-ND
Producent
Numer produktu producenta
CC45SL3DD180JYNN
Opis
CAP CER 18PF 2KV SL RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC45SL3DD180JYNN Modele
Temperatura robocza
-25°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,374" (9,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)