CC45SL3AD331JYGNA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 492
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 4 162
Arkusz danych
330 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC45SL3AD331JYGNA
Numer produktu DigiKey
CC45SL3AD331JYGNA-ND
Producent
Numer produktu producenta
CC45SL3AD331JYGNA
Opis
CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC45SL3AD331JYGNA Modele
Temperatura robocza
-25°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)