C2012JB2E222M085AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 8 853
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 4 277
Arkusz danych
Knowles Syfer
Knowles Syfer
2200 pF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne JB 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2012JB2E222M085AA
Numer produktu DigiKey
445-11569-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-11569-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C2012JB2E222M085AA
Opis
CAP CER 2200PF 250V JB 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C2012JB2E222M085AA Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)