C1608NP02A222J080AA
Numer produktu DigiKey
445-15272-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-15272-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-15272-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608NP02A222J080AA
Opis
CAP CER 2200PF 100V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608NP02A222J080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)