C1608NP01H2R2C080AA
Numer produktu DigiKey
445-14073-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14073-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C1608NP01H2R2C080AA
Opis
CAP CER 2.2PF 50V NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1608NP01H2R2C080AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)