C1608CH2A181J080AA
Numer produktu DigiKey
445-11130-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-11130-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C1608CH2A181J080AA
Opis
CAP CER 180PF 100V CH 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne CH 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608CH2A181J080AA Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)