AVRF060W650MT102
Numer produktu DigiKey
445-AVRF060W650MT102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-AVRF060W650MT102CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-AVRF060W650MT102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVRF060W650MT102
Opis
FILTER 65PF ESD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
EMI Filtry Zamówienie kanał C = 65pF 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Producent
TDK
Zastosowania
Dźwięk
Seria
Napięcie - znamionowe
5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Wartość tłumienia
20dB przy 1GHz
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Wartości
C = 65pF
Wysokość
0,012" (0,30mm)