ACT1210D-101-2P-TL00
Numer produktu DigiKey
445-ACT1210D-101-2P-TL00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-ACT1210D-101-2P-TL00CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-ACT1210D-101-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACT1210D-101-2P-TL00
Opis
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 115mA DCR 3Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACT1210D-101-2P-TL00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3Ohm
Producent
TDK
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 100 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
115mA