ACM2012-900-2P-TL002
Numer produktu DigiKey
445-174374-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174374-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174374-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACM2012-900-2P-TL002
Opis
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 190mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
400mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
190mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz