LL-210-24-00-00-00
LL-210-24-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
LL-210-24-00-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1094-ND
Producent
Numer produktu producenta
LL-210-24-00-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 208W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płyn do płynu Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera208 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LL-210-24-00-00-00 Modele
Kategoria
Prąd
8.1 A
Producent
Tark Thermal Solutions
Napięcie
24 V
Seria
Moc - wejściowa
194 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 62°C
Status części
Aktywny
Waga
3.1lbs (1.4kg)
Typ przekazywania ciepła
Płyn do płynu
Wymiary - całkowite
240mm x 60mm x 44mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
208 W