LA-160-24-02-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1088-ND
Producent
Numer produktu producenta
LA-160-24-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 160W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płyn do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera160 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LA-160-24-02-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
178 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 46°C
Status części
Aktywny
Waga
7.7lbs (3.5kg)
Typ przekazywania ciepła
Płyn do powietrza
Wymiary - całkowite
300mm x 152mm x 105mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
160 W
Bazowy numer produktu
Prąd
7.4 A