DL-120-24-00-00-00
DL-120-24-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
DL-120-24-00-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1090-ND
Producent
Numer produktu producenta
DL-120-24-00-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 122W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do cieczy Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera122 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DL-120-24-00-00-00 Modele
Kategoria
Prąd
4.2 A
Producent
Tark Thermal Solutions
Napięcie
24 V
Seria
Moc - wejściowa
101 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 62°C
Status części
Aktywny
Waga
1.5lbs (680.4g)
Typ przekazywania ciepła
Bezpośrednio do cieczy
Wymiary - całkowite
140mm x 60mm x 39mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
122 W