DL-060-12-00-00-00
DL-060-12-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
DL-060-12-00-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1089-ND
Producent
Numer produktu producenta
DL-060-12-00-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 59W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do cieczy Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera59 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DL-060-12-00-00-00 Modele
Kategoria
Prąd
4.7 A
Producent
Tark Thermal Solutions
Napięcie
12 V
Seria
Moc - wejściowa
50 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 63°C
Status części
Aktywny
Waga
0.882lb (400.07g)
Typ przekazywania ciepła
Bezpośrednio do cieczy
Wymiary - całkowite
100mm x 60mm x 39mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
59 W