DA-135-24-02-00-00
MFG_DA-1x5-24-02-00-00_A
DA-135-24-02-00-00
Numer produktu DigiKey
1487-1185-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-135-24-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera135 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DA-135-24-02-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
166 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 42°C
Status części
Aktywny
Waga
6.4lbs (2.9kg)
Typ przekazywania ciepła
Bezpośrednio do atmosfery
Wymiary - całkowite
300mm x 152mm x 94mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
135 W
Bazowy numer produktu
Prąd
6.9 A