DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
Numer produktu DigiKey
1487-1157-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-034-24-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera34 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DA-034-24-02-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
24 V
Moc - wejściowa
46 W
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 46°C
Waga
0.992lb (449.96g)
Wymiary - całkowite
100mm x 80mm x 73,14mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
34 W
Bazowy numer produktu
Prąd
1.9 A