AA-200-24-44-00-XX
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-200-24-44-00-XX
Numer produktu DigiKey
926-1046-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-200-24-44-00-XX
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera193 W
Kategoria
Prąd
11.3 A
Producent
Tark Thermal Solutions
Napięcie
24 V
Seria
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 55°C
Status części
Aktywny
Waga
15lbs (6.8kg)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
400mm x 180mm x 178mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
193 W