AA-200-24-22-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1062-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-200-24-22-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera193 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AA-200-24-22-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
271 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 48°C
Status części
Aktywny
Waga
16lbs (7.3kg)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
400mm x 153mm x 178mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
193 W
Bazowy numer produktu
Prąd
11.3 A