AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1058-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-060-24-22-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera58 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AA-060-24-22-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
74 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 51°C
Status części
Aktywny
Waga
5.5lbs (2.5kg)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
230mm x 122mm x 146,9mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
58 W
Bazowy numer produktu
Prąd
3.1 A