AA-040-24-22-00-00
AA-040-24-22-00-00
AA-040-24-22-00-00
AA-040-24-22-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1056-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-040-24-22-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 39W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera39 W
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
62 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 52°C
Status części
Aktywny
Waga
4.0lbs (1.8kg)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
160mm x 122mm x 146,3mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
39 W
Bazowy numer produktu
Prąd
2.6 A