AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1054-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA-035-24-22-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze do powietrza Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera33 W
Kategoria
Napięcie
24 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona zimna/strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
50.4 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 52°C
Status części
Aktywny
Waga
2.2lbs (997.9g)
Typ przekazywania ciepła
Powietrze do powietrza
Wymiary - całkowite
180mm x 83,3mm x 137,8mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
33 W
Bazowy numer produktu
Prąd
2.2 A