WTSP.2400.25.4.A.40
Numer produktu DigiKey
931-1616-ND
Producent
Numer produktu producenta
WTSP.2400.25.4.A.40
Opis
TERRABLAST WTSP.2400.25.4.40 25M
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz Łatka ceramiczna Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 4,93dBi Samoprzylepna
Kategoria
Typ anteny
Łatka ceramiczna
Producent
Taoglas Limited
Liczba pasków
1
Opakowanie
Taca
Wzmocnienie
4,93dBi
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz
Bazowy numer produktu
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz