SWLP.2450.12.4.B.02 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SWLP.2450.12.4.B.02 |
Opis | RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2,4GHz WLAN, Zigbee™ Łatka ceramiczna Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 2dBi Lutowany Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SWLP.2450.12.4.B.02 Modele |
Kategoria | Liczba pasków 1 |
Producent Taoglas Limited | VSWR 3 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Wzmocnienie 2dBi |
Status części Aktywny | Zakończenie Lutowany |
Standard/grupa RF 802.15.4, WiFi | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Grupa częstotliwości UHF (2GHz - 3GHz) | Wysokość (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Częstotliwość (środkowa/pasmo) 2,4GHz | Zastosowania WLAN, Zigbee™ |
Zakres częstotliwości 2,4GHz - 2,5GHz | Bazowy numer produktu |