SWLP.2450.12.4.B.02
Numer produktu DigiKey
931-1115-2-ND - Taśma i szpula (TR)
931-1115-1-ND - Taśma cięta (CT)
931-1115-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SWLP.2450.12.4.B.02
Opis
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz WLAN, Zigbee™ Łatka ceramiczna Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 2dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWLP.2450.12.4.B.02 Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Taoglas Limited
VSWR
3
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
2dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
802.15.4, WiFi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Zastosowania
WLAN, Zigbee™
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz