GP.1575.25.4.A.02
Numer produktu DigiKey
931-1015-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP.1575.25.4.A.02
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 1,570GHz - 1,580GHz 1,55dBic WTYK Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
1
VSWR
1,2
Wzmocnienie
1,55dBic
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz
Wysokość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Zakres częstotliwości
1,570GHz - 1,580GHz