GP.1575.18.4.A.02
Numer produktu DigiKey
931-1019-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP.1575.18.4.A.02
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 2,5dBi WTYK Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GP.1575.18.4.A.02 Modele
Kategoria
VSWR
1,5
Wzmocnienie
2,5dBi
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz