GP.1575.15.4.B.02
Numer produktu DigiKey
931-1023-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP.1575.15.4.B.02
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 1,574GHz - 1,576GHz 1dBi WTYK Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GP.1575.15.4.B.02 Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Taoglas Limited
VSWR
1,5
Opakowanie
Taca
Straty odbiciowe
-10dB
Status części
Aktywny
Wzmocnienie
1dBi
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
WTYK
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz
Wysokość (maks.)
0,177" (4,50mm)
Zakres częstotliwości
1,574GHz - 1,576GHz