FXP73.09.0100A
Numer produktu DigiKey
931-1124-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXP73.09.0100A
Opis
RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,4835GHz 2,5dBi MMCX męskie Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FXP73.09.0100A Modele
Kategoria
VSWR
2
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-10dB
Seria
Wzmocnienie
2,5dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
5 W
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
MMCX męskie
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,4835GHz