FXP290.07.0100A
Numer produktu DigiKey
931-1090-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXP290.07.0100A
Opis
RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz Płaska łata Anteny RF 902MHz - 928MHz 1,5dBi I-PEX MHF2 Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FXP290.07.0100A Modele
Kategoria
VSWR
2
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-20dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
1,5dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
5 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Funkcje
Kabel - 100mm
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Zakończenie
I-PEX MHF2
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Typ anteny
Płaska łata
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)