FXC.16.A.DG
Numer produktu DigiKey
931-FXC.16.A.DG-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXC.16.A.DG
Opis
RFID ANTENNA 13.56MHZ 16MM DIA
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Anteny RFID 13,56MHz
Kategoria
Częstotliwość
13,56MHz
Producent
Taoglas Limited
Funkcje
Komunikacja Near Field Communication (NFC)
Seria
Rozmiar / wymiar
16,00mm x 0,27mm (śr. x wys.)