FW.24.SMA.M
Numer produktu DigiKey
931-1491-ND
Producent
Numer produktu producenta
FW.24.SMA.M
Opis
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi Bat, prosty Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 4,4dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
VSWR
3
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-10dB
Seria
Wzmocnienie
4,4dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
2 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
SMA męskie
Standard/grupa RF
Bluetooth, Wi-Fi
Stopień ochrony
IP67
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Wysokość (maks.)
12,087" (307,00mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz