DSGP.1575.12.4.A.02
Numer produktu DigiKey
931-1509-2-ND - Taśma i szpula (TR)
931-1509-1-ND - Taśma cięta (CT)
931-1509-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DSGP.1575.12.4.A.02
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz Galileo, GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 1,574GHz - 1,576GHz 2,73dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DSGP.1575.12.4.A.02 Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Taoglas Limited
Straty odbiciowe
-10dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
2,73dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
Nawigacja
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz
Zastosowania
Galileo, GPS
Zakres częstotliwości
1,574GHz - 1,576GHz