DBP.1232.P.A.50
Numer produktu DigiKey
931-DBP.1232.P.A.50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
931-DBP.1232.P.A.50CT-ND - Taśma cięta (CT)
931-DBP.1232.P.A.50DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DBP.1232.P.A.50
Opis
RF FILTER BANDPASS 1.232GHZ 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 1,232GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 136MHz szerokość pasma 1,5dB 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Producent
Taoglas Limited
Tętnienia
1dB
Seria
Tłumienność
1,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Środek 1,232GHz
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,207" (10,50mm x 5,25mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
136MHz
Wysokość (maks.)
0,146" (3,70mm)