AP.10E.07.0039B
Numer produktu DigiKey
931-1147-ND
Producent
Numer produktu producenta
AP.10E.07.0039B
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 1,574GHz - 1,576GHz -10dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż powierzchniowy
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Taoglas Limited
VSWR
2
Opakowanie
Taca
Wzmocnienie
-10dBic
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 39mm, LNA, filtr
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz
Wysokość (maks.)
0,244" (6,20mm)
Zakres częstotliwości
1,574GHz - 1,576GHz