ADFGP.50A.07.0100C
ADFGP.50A.07.0100C
Numer produktu DigiKey
931-ADFGP.50A.07.0100C-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADFGP.50A.07.0100C
Opis
GNSS DUAL STACKED PATCH ANTENNA,
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,176GHz, 1,23GHz, 1,56GHz, 1,58GHz, 1,6GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 0,7dBi, 1,6dBi, 2,4dBi, 3,4dBi, 3,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADFGP.50A.07.0100C Modele
Kategoria
Liczba pasków
5
Producent
Taoglas Limited
VSWR
2
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
0,7dBi, 1,6dBi, 2,4dBi, 3,4dBi, 3,2dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm, LNA, filtr
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,176GHz, 1,23GHz, 1,56GHz, 1,58GHz, 1,6GHz
Wysokość (maks.)
0,661" (16,80mm)