AA.161.301111 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taoglas Limited
W magazynie: 0
Arkusz danych
1,6GHz GLONASS, GPS Moduł Anteny RF 1,575GHz - 1,61GHz 29dBic, 30dBic SMA męskie Magnetyczne
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA.161.301111
Numer produktu DigiKey
931-1166-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA.161.301111
Opis
RF ANT 1.6GHZ MOD SMA ML MAG 3M
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Taoglas Limited
VSWR
2
Seria
Straty odbiciowe
-15,8, -6,2dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
29dBic, 30dBic
Status części
Nieaktualne
Funkcje
LNA, filtr
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
SMA męskie
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Stopień ochrony
IP67
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,6GHz
Typ mocowania
Magnetyczne
Zakres częstotliwości
1,575GHz - 1,61GHz
Wysokość (maks.)
0,843" (21,40mm)