LA37S500S05KM
Numer produktu DigiKey
132-LA37S500S05KM-ND
Producent
Numer produktu producenta
LA37S500S05KM
Opis
CURRENT SENSOR OL 500A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 500A 1 kanały Otwarta pętla Moduł, jedno przejście
Kategoria
Czułość
1,25mV/A
Prod.
Częstotliwość
100kHz
Seria
Liniowość
±0,5%
Opakowanie
Taca
Dokładność
±1,8%
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Do pomiaru
Prąd stały
Czas odpowiedzi
3,5µs
Typ czujnika
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Prąd - pomiar
Temperatura robocza
-40°C - 105°C