LA37S100S05KM
Numer produktu DigiKey
132-LA37S100S05KM-ND
Producent
Numer produktu producenta
LA37S100S05KM
Opis
CURRENT SENSOR OL 100A
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 100A 1 kanały Otwarta pętla Moduł, jedno przejście
Kategoria
Czułość
6,25mV/A
Prod.
Częstotliwość
100kHz
Seria
Liniowość
±0,5%
Dokładność
±1,8%
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Prąd - pomiar
Temperatura robocza
-40°C - 105°C