L37S200S05M
Numer produktu DigiKey
132-L37S200S05M-ND
Producent
Numer produktu producenta
L37S200S05M
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 200A
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 200A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł, jedno przejście
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 50kHz
Prod.
Liniowość
±1%
Seria
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C