L37S050S05M
Numer produktu DigiKey
132-L37S050S05M-ND
Producent
Numer produktu producenta
L37S050S05M
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł, jedno przejście
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 50kHz
Prod.
Liniowość
±1%
Seria
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V
Opakowanie
Taca
Czas odpowiedzi
5µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Do pomiaru
Prąd stały
Temperatura robocza
-40°C - 85°C