L34S1T5D15T
Numer produktu DigiKey
132-L34S1T5D15T-ND
Producent
Numer produktu producenta
L34S1T5D15T
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 1500A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 1500A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł, jedno przejście
Kategoria
Częstotliwość
Prąd stały - 25kHz
Prod.
Liniowość
±0,5%
Seria
Napięcie - zasilania
±12V - 15V
Opakowanie
Taca
Czas odpowiedzi
5µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 105°C