F03P025S05L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Tamura
W magazynie: 0
Arkusz danych
Czujniki prądu 25A 1 kanały Bramka strumieniowa, zamknięte pętla Dwukierunkowe Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F03P025S05L
Numer produktu DigiKey
MT7404-ND
Producent
Numer produktu producenta
F03P025S05L
Opis
CURRENT SENSOR FLUX GATE/CL 25A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czułość
25mV/A
Prod.
Częstotliwość
300kHz
Seria
Liniowość
±0,1%
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
0,3µs
Do pomiaru
Prąd zmienny
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 105°C