F01P050S05L
Numer produktu DigiKey
MT7398-ND
Producent
Numer produktu producenta
F01P050S05L
Opis
CURRENT SENSOR FLUX GATE/CL 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Bramka strumieniowa, zamknięte pętla Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Częstotliwość
300kHz
Prod.
Liniowość
±1%
Seria
Dokładność
±1,7%
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
0,3µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
Moduł
Czułość
12,5mV/A