UVK105CH0R9BW-F jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.9 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0H 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
UVK105CH0R9BW-F
Numer produktu DigiKey
587-1006-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
UVK105CH0R9BW-F
Opis
CAP CER 0.9PF 50V C0H 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UVK105CH0R9BW-F Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)