UMK325C7106MM-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UMK325C7106MM-T |
Opis | CAP CER 10UF 50V X7S 1210 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7S 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | UMK325C7106MM-T Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,106" (2,70mm) |