UMK325C7106MM-T
Numer produktu DigiKey
587-1818-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1818-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1818-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMK325C7106MM-T
Opis
CAP CER 10UF 50V X7S 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7S 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
UMK325C7106MM-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)